Csatlakozz a magyarországi szépségipar egyik meghatározó kereskedelmi szereplőjéhez az
Alveola Kft-hez! Mi vagyunk a Solanie, Long Lashes, Eredeti Aloe Vera, X-Epil és JimJams
termékek megalkotója és gyártója. 30 éves szakmai tapasztalatunkkal, sajátmárkás
termékeinkkel és forgalmazott világmárkáinkkal aktív részesei vagyunk a hazai
professzionális kozmetikai és lakossági szépségpiacnak.

Légy Te is egy olyan csapat része, amely együttműködve, csapatszellemben dolgozik és
magas szintű szakmai munkát végez!

Jelentkezz hozzánk Gépbeállító technikus, műszakvezető helyettes munkakörbe

Feladataid lesznek:

  • Töltő, címkéző, csomagoló- félautomata és automata gépek beállítása, üzemeltetése
  • A termelés feltételeinek ellenőrzése, gyártások elindítása, felügyelete és dokumentálása
  • Gépek technikai paramétereinek beállítása, átállások gépbeállításainak elvégzése
  • Mechanikai hibák feltárása és elhárítása
  • Irányításod alatt álló dolgozók munkájának szervezése, ellenőrzése, motiválása
  • Letöltött, címkézett termékek folyamatos minőségi ellenőrzése, a magas minőségi követelmények betartása
  • Munkafolyamatok optimalizálása a rövidebb gyártási határidők elérése és a termelékenység növelése céljából
  • Az aktuális gyártási folyamatok felügyelete, a vonatkozó szabályok, előírások betartása és betartatása lásd GMP
  • Új dolgozók szakmai oktatása
  • A munkabiztonsági, munkahigiéniai és munkafegyelmi előírások ellenőrzése, üzemre vonatkozó szabályok, előírások betartatása
  • Gépek tervszerű ellenőrzése
  • Megelőző karbantartás elvégzése, elvégeztetése
  • Kapcsolattartás a termeléshez/gyártáshoz kapcsolódó társosztályokkal
  • A műszakhoz kapcsolódó dokumentáció vezetése

Téged keresünk, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Termékgyártásban szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú (esetleg középfokú) műszaki végzettség, szakképzettség
  • Gyártástechnológiai vagy minőségbiztosítási ismeretek
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Megbízhatóság, önálló, elkötelezett munkavégzés
  • Fegyelmezettség, pontosság
  • Csapatjátékos, nyitottság, pozitív személet
  • Jó problémamegoldó-készség, műszaki érzék

Előnyök:

  • Kozmetikai vagy élelmiszeripari gyártóüzemi tapasztalat
  • Automata és félautomata gépek beállításában, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • PLC vezérelt gépek ismerete
  • Elektronikai ismeretek
  • GMP ismeretek

Személyes kompetenciáid:

  • Szakértelem
  • Rendszerszemlélet, jó probléma felismerő és megoldó képesség
  • Önálló, felelősségteljes, precíz, határidős munkavégzés
  • Stratégiai elemző gondolkodásmód, priorizálás
  • Kiváló kapcsolatteremtő és jó kommunikációs készség
  • Kreatív, kezdeményező és rugalmas személyiség
  • Felelősségteljes, határozott, proaktív személyiség
  • Megoldás orientált, konstruktív gondolkodás
  • Vezetői és szervezői képesség

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, a piacon meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan növekvő családias cég
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria juttatás
  • Éves bónusz
  • Egyéb céges juttatások
  • 1 műszakos munkarend, munkaidő hétfőtől péntekig
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Tiszta higiénikus munkakörnyezet
  • Dinamikus fiatal csapat
  • Munka-magánélet egyensúly maximális biztosítása
  • Azonnali kezdés
Pozíció: Gépbeállító technikus, műszakvezető helyettes