Csatlakozz a magyarországi szépségipar egyik meghatározó kereskedelmi szereplőjéhez az
Alveola Kft-hez! Mi vagyunk a Solanie, Long Lashes, Eredeti Aloe Vera, X-Epil és JimJams
termékek megalkotója és gyártója. 30 éves szakmai tapasztalatunkkal, sajátmárkás
termékeinkkel és forgalmazott világmárkáinkkal aktív részesei vagyunk a hazai
professzionális kozmetikai és lakossági szépségpiacnak.

Légy Te is egy olyan csapat része, amely együttműködve, csapatszellemben dolgozik és
magas szintű szakmai munkát végez!

Jelentkezz együttműködő, magas szakmai szinten teljesítő csapatunkba:

Kereskedelmi vezető

pozícióba – FMCG termékkör

Főbb feladataid lesznek:

  • Meglévő ügyfélkörrel való kapcsolattartás, annak magas szintű gondozása
  • Éves értékesítési tervek elérése, Joint Business Plan kialakítása
  • Éves partner tervezés, éves megállapodások lebonyolítása
  • Trade költések optimalizálása a maximális volumen és értékbeni növekedés eléréséhez
  • Biztosítani a vállalat termékportfóliójának széles körű piaci listázottságát
  • Értékesítési csapat vezetése
  • Vevőspecifikus információkkal támogatni az új termékbevezetések tervezését
  • Szoros együttműködés társosztályokkal (marketing, logisztika) az ügyfélelégedettség maximalizálása érdekében
  • 12 havi gördülő sales forecast készítése, marketing aktivitások felügyelete
  • Értékesítési riportok elemzése, konzekvenciák levonása ill. azokból akciótervek kialakítása
  • Éves promóciós terv kialakítása, betárgyalása partnerenként
  • Szoros üzleti kapcsolat kialakítása a felelősségbe tartozó partnerekkel
  • Kapcsolattartás külföldi gyártókkal

Téged keresünk, ha a következőkkel rendelkezel:

  • FMCG területen szerzett 5+ éves vezetői tapasztalat
  • Legalább 10 éves, vagy azt meghaladó tapasztalat a kereskedelemben
  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és meggyőző képesség
  • Stratégiai, elemző gondolkodásmód
  • Sikerorientált, önálló, proaktív, struktúrált munkavégzés
  • Jó probléma felismerő és megoldó készség, erős time-management
  • Pozitív, rugalmas, határozott, egyben lojális személyiség
  • Magas szintű Microsoft Office (Word, Excel, Power Point stb.) ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

További előnyök a felvétel során:

  • Szépségipari piac ismerete
  • Electro területen szerzett tapasztalat
  • Karrier során az értékesítési célok rendszeres elérése/túlteljesítése
  • SAP Business One használatában szerzett jártasság

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • versenyképes bérezés
  • cafeteria juttatás
  • éves bónusz
  • egyéb céges juttatások
  • dinamikusan fejlődés a hazai FMCG piacon
  • több évtizede a piacon lévő bevezetett márkák
  • aktív szakmai részvétel termékportfólió bővítéssel kapcsolatban
  • hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • dinamikus, fiatalos csapat
  • munka-magánélet egyensúly maximális biztosítása

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet az adatlap kitöltésével küldd el nekünk jelentkezésedet.

Pozíció: Kereskedelmi vezető