Csatlakozz a magyarországi szépségipar egyik meghatározó kereskedelmi szereplőjéhez az
Alveola Kft-hez! Mi vagyunk a Solanie, Long Lashes, Eredeti Aloe Vera, X-Epil és JimJams
termékek megalkotója és gyártója. 30 éves szakmai tapasztalatunkkal, sajátmárkás
termékeinkkel és forgalmazott világmárkáinkkal aktív részesei vagyunk a hazai
professzionális kozmetikai és lakossági szépségpiacnak.

Légy Te is egy olyan csapat része, amely együttműködve, csapatszellemben dolgozik és
magas szintű szakmai munkát végez!

Minőségellenőrző laborunk kapacitásának növelése érdekében jelentkezz

Minőségirányítási menedzser
munkakörbe

Feladataid lesznek:

  • Beérkező alapanyagok és csomagolóanyagok, félkész és kész termékek minőségivizsgálatainak elvégzése, dokumentálása, vizsgálati eredmények kiértékelése, zárolások
  • A gyártó üzemben gyártott félkész- és késztermékek laboratóriumi vizsgálatainak elvégzése,
    dokumentálása
  • Félkész- és késztermékek mikrobiológiai vizsgálata, dokumentálása
  • Nem-megfelelőségek esetén a döntéshez szükséges vizsgálatok elvégzése, dokumentálása
  • Szoros együttműködés a termelési területekkel, napi szintű minőségügyi támogatás a
    termeléssel kapcsolatos problémák esetén
  • Közreműködés a gyártási folyamatok ellenőrzésében és folyamat validálásokban
  • Időszakos tisztasági vizsgálatok elvégzése, elvégeztetése (pl. levegő, víz), dokumentálása
  • Ellenminták nyilvántartása, ellenminta raktár felügyelete, kezelése
  • Részvétel (belső és külső audit) a cég ISO minőségbiztosítási rendszerének és a minőségügyi
    dokumentációnak a fejlesztésében és fenntartásában
  • Minőségellenőrzési területhez kapcsolódó eljárások készítése, felülvizsgálata, aktualizálása
  • Dolgozók oktatása

Téged keresünk, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minőségorientált gondolkodás
  • Minőségbiztosítási területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Terhelhetőség
  • Határozottság

Előnyök:

  • Vegyipari középfokú végzettség, vegyésztechnikus-, élelmiszertechnikus végzettség
  • Minőségirányítási rendszer ismerete
  • SAP Business One MRP modul ismerete
  • Angol nyelvtudás

Személyes kompetenciáid:

  • Kiváló kapcsolatteremtő és jó kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet, jó probléma felismerő és megoldó képesség
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Önálló, felelősségteljes, precíz, határidős munkavégzés
  • Stratégiai elemző gondolkodásmód, priorizálás
  • Kreatív, kezdeményező és rugalmas személyiség

Amit kínálunk:

Olyan munkatársat keresünk, aki számára fontos értékkel bír, hogy egy összeszokott csapat értékes tagja lehet, cserébe hosszú távú biztos munkahelyet, és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.

  • Stabil hátterű, a piacon meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan növekvő családias cég
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria juttatás
  • Heti gyümölcsnap
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Dinamikus fiatal csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Munka-magánélet egyensúly maximális biztosítása
  • Egyműszakos munkarend
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet az adatlap kitöltésével küldd el nekünk jelentkezésedet.

Pozíció: Minőségirányítási menedzser