Csatlakozz a magyarországi szépségipar egyik meghatározó kereskedelmi szereplőjéhez az
Alveola Kft-hez! Mi vagyunk a Solanie, Long Lashes, Eredeti Aloe Vera, X-Epil és JimJams
termékek megalkotója és gyártója. 30 éves szakmai tapasztalatunkkal, sajátmárkás
termékeinkkel és forgalmazott világmárkáinkkal aktív részesei vagyunk a hazai
professzionális kozmetikai és lakossági szépségpiacnak.

Légy Te is egy olyan csapat része, amely együttműködve, csapatszellemben dolgozik és
magas szintű szakmai munkát végez!

Jelentkezz együttműködő, magas szakmai szinten teljesítő csapatunkba:

Pénzügyi vezető asszisztens

munkakörbe

Főbb feladataid lesznek:

  • A pénzügyi vezető munkájának, valamint a társaság pénzügyi és hivatali ügyeinek támogatása
  • Napi adminisztratív ügyek intézése, hivatalos levelezés, dokumentumok előkészítése
  • A feladatkörrel kapcsolatos pénzügyi – adminisztrációs feladatok ellátása
  • Vevő-szállító folyószámlák nyilvántartása
  • Pénzkezelési folyamatok, házipénztár kezelése, elszámolások készítése
  • Könyvelővel való folyamatos kapcsolattartás
  • Belföldi és külföldi banki utalások intézése
  • Vevő, szállító folyószámlák kezelése, egyenleg közlése
  • Kintlévőség kezelés írásban és telefonon (fizetési felszólítások kiküldése, egyenlegközlők ellenőrzése, kapcsolattartás partnerekkel)
  • Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal

Téged keresünk, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Szakirányú végzettség számviteli/pénzügyi, vagy gazdasági területen
  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Számviteli szabályok naprakész ismerete
  • Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
  • Jó problémamegoldó- és együttműködési készség
  • Önálló precíz munkavégzés, erős time-management
  • Pontosság, precizitás, önállóság
  • Rugalmasság, analitikus gondolkodásmód
  • Igényesség, rendszeretet
  • Kiváló kommunikációs és szövegírási készség magyar nyelven
  • Felhasználói szintű MS Office
  • Multitasking képessége
  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • Megbízható, lojális hozzáállás

Személyes kompetenciáid:

  • Jó probléma felismerő és gyors problémamegoldó képesség,
  • Kiváló kapcsolatteremtő és jó kommunikációs készség
  • Határozottság, proaktivitás
  • Precíz, határidős munkavégzés
  • Stratégiai elemző gondolkodásmóddal bír, és képes egységbe foglalni a feladatokat

Előnyök a felvétel során:

  • felsőfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • pénzügy-számvitel szakon szerzett BA/bsc diploma
  • könyvelésben szerzett tapasztalat
  • SAP Business One ERP rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • fejlődési lehetőség egy stabil hátterű, a piacon meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan növekvő gyártó és kereskedelmi magyar vállalkozásban
  • versenyképes fizetés
  • cafeteria juttatás
  • éves bónusz
  • egyéb céges juttatások
  • hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • dinamikus fiatal csapat
  • munka-magánélet egyensúly maximális biztosítása
  • azonnali kezdés

Szükséges tapasztalat:

  •  3-5 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIV kerület

Kizárólag olyan jelentkezéseket várunk melyek a fenti elvárásoknak megfelelnek, ellenkező esetben jelentkezésedet nem áll módunkban elbírálni.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet az adatlap kitöltésével küldd el nekünk jelentkezésedet.

Pozíció: Pénzügyi vezető asszisztens